Vidiškių skyriaus renginiai

„Smalsučių“ grupės vaikai važiavo į pirmąją pažintinę ekskursiją, Triušiukų slėnį. Kelionėje vaikai patyrė daug džiugių emocijų. Vaikai grožėjosi tauriaisiais elniais, Kamerūno ožiukais, nutrijomis, įvairiais paukščiais: stručiais, fazanais, kalakutais, dekoratyvinėmis vištomis, žąsimis, antimis, putpelėmis ir kitais šio slėnio gyventojais.

Priešmokyklinės grupės vaikai labai stengėsi ruošdami dovanėles mamytėms Motinos dienos proga.

Priešmokyklinės grupės vaikai su auklėtojomis Sandra ir Rita keliavo į Zarasus. Vaikai aplankė Šlyninkos vandens malūną, Zarasų apžvalgos ratą.

Vidiškių kaimo bibliotekininkė pakvietė vaikus į svečius. Ignalinos vaikų bibliotekos teatriukas „Mįsliukas“ parodė edukacinį spektakliuką „Knyga suranda draugą“.

Antradienio rytą vaikai susirinko į salę ir buvo maloniai nustebinti. Į svečius atėjo Velykų bobutė. Jos krepšelyje buvo ne tik margučių, bet ir daug įdomių užduotėlių.

Priešmokyklinės grupės vaikai rūpinasi gėlių daigeliais: persodina, laisto, stebi kaip jie auga.Darbas labai atsakingas ir kruopštus.