Vidiškių skyriaus renginiai

„Žiniukų“ grupės vaikus Mato tėtis supažindino su policininko profesija. Tai sunkus ir atsakingas darbas. Vaikai buvo aktyvūs ir uždavė daug klausimų. Žaidimo „Pagalbos telefonas“ metu vaikai sužinojo kokios tarnybos skuba į pagalbą atsitikus nelaimei. Dėkojame Mato tėčiui už nuoširdų bendravimą su vaikais ir už tai, kad rūpinasi visų saugumu.

Nuaidėjo Rugsėjo 1-oji.

„Smalsučių“ grupės vaikai važiavo į pirmąją pažintinę ekskursiją, Triušiukų slėnį. Kelionėje vaikai patyrė daug džiugių emocijų. Vaikai grožėjosi tauriaisiais elniais, Kamerūno ožiukais, nutrijomis, įvairiais paukščiais: stručiais, fazanais, kalakutais, dekoratyvinėmis vištomis, žąsimis, antimis, putpelėmis ir kitais šio slėnio gyventojais.

Priešmokyklinės grupės vaikai labai stengėsi ruošdami dovanėles mamytėms Motinos dienos proga.

Priešmokyklinės grupės vaikai su auklėtojomis Sandra ir Rita keliavo į Zarasus. Vaikai aplankė Šlyninkos vandens malūną, Zarasų apžvalgos ratą.

Antradienio rytą vaikai susirinko į salę ir buvo maloniai nustebinti. Į svečius atėjo Velykų bobutė. Jos krepšelyje buvo ne tik margučių, bet ir daug įdomių užduotėlių.