Vidiškių skyriaus renginiai

Gaisrininkas Irmantas apsilankė „Smalsučių“ grupėje ir papasakojo apie savo profesiją. Gaisrininko darbas labai rizikingas ir atsakingas. Dėkojame Irmantui už nuoširdų bendravimą su vaikais ir už tai kad jis visada pasiruošęs padėti žmonėms.

„Gudručių“ grupės vaikai kartu su auklėtoja Rita gamino kiškučių gardumynus, mokėsi skirti skonius: saldu, rūgštu, kultūringo elgesio prie stalo, draugiškumo, mokėjimo dalintis kiškio pyragu.

Vaikus aplankė Rudenėlis – auklėtoja Irena Martinkėnienė. Visiems buvo smagu žaisti, dainuoti, minti mįsles apie rudenį.

Priešmokyklinės grupės vaikai mokosi tinkamai elgtis su draugais ir suaugusiais, laikytis tam tikrų socialinio gyvenimo taisyklių. Auklėtoja Sandra pasiūlė vaikams parašyti mandagumo žodelius, juos įdėti į stiklainiukus kartu su rudens gėrybėmis (lapais, kaštonais, gilėmis ir kt.). Šiuos darbelius auklėtoja panaudojo grupėje kaip dekoraciją.

Nors „Gudručių" grupės vaikučiai dar tik pradėjo lankyti darželį, bet jau su auklėtoja Rita mokosi teisingai pavadinti daržoves ir vaisius, pajusti jų skonį, atrasti spalvų pasaulį, patirti atradimo džiaugsmą.

Vaiko saugus elgesys formuojasi suaugusiems mokant saugiai elgtis gatvėje, kieme, padedant atpažinti artimiausioje aplinkoje pasitaikančias pavojingas ir grėsmingas saugumui situacijas.  Auklėtoja Jūratė Drūteikienė į grupę pasikvietė Nojaus tėtį,kuris papasakojo vaikams kaip reikia saugoti save ir kitus. Dėkojame Nojaus tėčiui už nuoširdų bendravimą su vaikais.