Vidiškių skyriaus renginiai

Bandymas „Ledo skulptūros“ ir tapymas akvarele ir druska.

Šią savaitę „Smalsučių“ grupėje veikė „Mažoji tyrimų laboratorija“. Vaikai stebėjo ir analizavo, kaip temperatūros skirtumai keičia vandens savybes. Auklėtoja Jūratė skatino vaikus stengtis paisyti susitarimų, laikytis saugaus elgesio taisyklių, kelti hipotezes ir ieškoti galimų atsakymų.

Darželyje vykdomas projektas skirtas Lietuvos šimtmečiui „Mes mažieji Lietuvos piliečiai“. Priešmokyklinės grupės auklėtojos Irutė ir Sandra organizavo vaikams ekskursiją į Ignalinos pasienio rinktinę. Vaikai stebėjo pasieniečių šuns Colio pasirodymą, sužinojo apie šunų darbą saugant pasienį, žiūrėjo filmuką apie pasieniečių darbą, Gabrielės tėtis supažindino su tarnybiniais ginklais, papasakojo koks turi būti pasienietis. Dėkojame Gabrielės tėveliams už galimybę supažindinti vaikus su pasieniečio profesija.

Mus aplankė Ignalinos policijos veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Jūratė Pernavienė ir vaikų draugas Amsis. Vaikai pasikartojo taisykles, kurių reikia laikytis tamsiu paros metu.

Mus aplankė „Kelionės“ teatro aktoriai su programa „Sukurk Kalėdų stebuklą“.

Auklėtoja Rita Krasienė sukvietė visus į salę. Vaikai kūrė įvairius darbelius. Buvo skatinamas vaikų kūrybiškumas, siekiama, kad vaikai pajustų džiaugsmą kurdami ir savo darbeliais puošdami darželio aplinką, puoselėjamas bendravimo, pabuvimo kartu, draugiškumo jausmas.