„Šaltinėlio“ svečiai – gimnazistai!

Birželio 2 dieną „Šaltinėlyje“ lankėsi Ignalinos gimnazijos mokiniai. Jie domėjosi  auklėtojo profesija, žaidė, dainavo, piešė su vaikais. Prisiminė savo dienas praleistas darželyje. Mažiesiems labai patiko bendrauti su mokiniais. Tai buvo tarsi Tarptautinės vaikų gynimo dienos pratęsimas.
Dėkojame gimnazijai už nuolatinį šiltą ir nuoširdų bendradarbiavimą.

Įrašo autorius:
Alytė Zakarauskienė
Direktorė

„Šaltinėlio“ mokykloje vyko renginys, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Šventė prasidėjo salėje. Kiekviena grupė pristatė savo mylimiausius žaisliukus. Dainomis ir žaidimais vaikus užėmė Bitė ir Kakė Makė. Po to, Ignalinos visuomenė sveikatos biuro darbuotojos Neringa ir Inga, vaikučius linksmino lauke, pūsdamos milžiniškus muilo burbulus. Nuo jų neatsiliko ir vaikai. Renginio  metu ugdytiniai su pedagogais sudalyvavo projekte „Taikos glėbys“.

Vaikai ir darbuotojos aplankė senelius Mielagėnų senelių globos namuose. Tai paskutinė šios laidos vaikučių viešnagė senelių namuose. Visi nuoširdžiai pabendravo ir atsisveikino.

Gegužės 29 dieną „Šypsniukų“ grupės vaikai kartu su tėveliais organizavo sporto pramogą „Kaip gera būt mažam“. Susirinko visų vaikų tėveliai, sesės, broliukai, močiutės. Kartu žaidėme, lenktyniavome, pūtėme muilo burbulus, vaišinomės sumuštiniais, arbata, kava. Vaikai rado lobį. Visiems labai patiko pabūti drauge.

Šie metai paskirti piliakalniams, tautiniam kostiumui ir lietuvių kalbos kultūrai, todėl mes, „Drugelių“, „Lakštingalėlių“ ir „Šypsniukų“ grupių vaikai ir auklėtojos, prisijungėme prie Telšių lopšelio-darželio  „Mastis“ organizuojamos respublikinės akcijos „Ant Lietuvos piliakalnių užkopus“. Aplankėme Ažušilės piliakalnį , Igno ir Alinos šaltinį ir jiems skirtą skulptūrą prie Paplavino ežero.