Lik sveikas, darželi!

Gegužės 25 ir 29 dienomis vyko priešmokyklinių grupių vaikų atsisveikinimo su mokykla šventės. Buvo išsakyta daug  padėkos žodžių įstaigos  darbuotojams, tėveliams; padainuota daug dainų. Valso ritmu sukosi mamytės su sūnumis, o tėveliai ant rankų supo savo dukrytes. Nuriedėjo ne viena ir ašarėlė atsisveikinant su „Šaltinėliu“. Atminimui paliktos lauko gėlių vazos, pasodintas medelis. O iš vėjo malūnėlių sudėtas žodis – „Sudie!“
Sudie ir sėkmės jums, vaikai, mokykloje! Tegul tiesus jums būna mokslo kelias!

Įrašo autorius:
Alytė Zakarauskienė
Direktorė

Birželio 2 dieną „Šaltinėlyje“ lankėsi Ignalinos gimnazijos mokiniai. Jie domėjosi  auklėtojo profesija, žaidė, dainavo, piešė su vaikais. Prisiminė savo dienas praleistas darželyje. Mažiesiems labai patiko bendrauti su mokiniais. Tai buvo tarsi Tarptautinės vaikų gynimo dienos pratęsimas.
Dėkojame gimnazijai už nuolatinį šiltą ir nuoširdų bendradarbiavimą.

„Šaltinėlio“ mokykloje vyko renginys, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Šventė prasidėjo salėje. Kiekviena grupė pristatė savo mylimiausius žaisliukus. Dainomis ir žaidimais vaikus užėmė Bitė ir Kakė Makė. Po to, Ignalinos visuomenė sveikatos biuro darbuotojos Neringa ir Inga, vaikučius linksmino lauke, pūsdamos milžiniškus muilo burbulus. Nuo jų neatsiliko ir vaikai. Renginio  metu ugdytiniai su pedagogais sudalyvavo projekte „Taikos glėbys“.

Vaikai ir darbuotojos aplankė senelius Mielagėnų senelių globos namuose. Tai paskutinė šios laidos vaikučių viešnagė senelių namuose. Visi nuoširdžiai pabendravo ir atsisveikino.

Gegužės 29 dieną „Šypsniukų“ grupės vaikai kartu su tėveliais organizavo sporto pramogą „Kaip gera būt mažam“. Susirinko visų vaikų tėveliai, sesės, broliukai, močiutės. Kartu žaidėme, lenktyniavome, pūtėme muilo burbulus, vaišinomės sumuštiniais, arbata, kava. Vaikai rado lobį. Visiems labai patiko pabūti drauge.