Mes pasvajojame, kaip gera žmonėms, nes jie turi šiltus namus ir sotūs. Kaip gera mūsų draugams keturkojams, kuriuos globoja ir myli geri žmonės. Kaip sunku būna tiems, kuriuos pikti žmonės išmeta į lauką likimo valiai. Mums reikia meilės, šilumos ir maisto. Nors šiek tiek, o mes savo meilę ir atsidavimą jums sugrąžinsime su kaupu. Juk esame nekalti, kad mus išmetė žmonės  pikti. Taip ir liūdime maži, silpni, bejėgiai, alkani. Žmogau, jei niekuo mums padėti nenori ar negali, tai nors neskriausk mūsų. Juk mes tau nieko blogo nedarome, bet linkime tik gero. Gerųjų žmonių prašome materialinės pagalbos. Labai, labai lauksime jūsų paramos spalio 4 dieną – Gyvūnų globos dieną.
Beglobiai katinėliai ir šuneliai

Rugsėjo 22 d. Ignalinos ,,Šaltinėlio'' mokykloje  vyko 4 - asis Solidarumo bėgimas. Dalyvavo 150 vaikų ir 20 suaugusių (pedagogų, auklėtojų padėjėjų, tėvelių). Bėgimas vyko Česlovo Kudabos  progimnazijos  stadione. Kadangi vienas mokyklos stadiono ratas laikomas  lygiu vienam Solidarumo kilometrui, tai bendrai nubėgta  170 km. Surinkta parama - 154,66eur. skirta skurstantiems Zambijos vaikams.

Rugsėjo 20 dieną priešmokyklinių  grupių vaikai lankėsi bibliotekoje, kur darbuotojos vaikams vaidino pasaką „Trys paršiukai“. Vėliau vaikai spalvino rudeninius lapus, puošė jais medžius, vartė knygeles, vaišinosi pyragu. Labai dėkojame bibliotekos darbuotojoms už šiltą priėmimą ir teigiamas emocijas.

Mūsų darželio ugdytiniai  dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Roplių pasaulyje". Vaikai susipažino su ropliais: pienine gyvate, gyvačių vaikais, smaugliu, varle, kuri turi ragiukus, driežais, Ugdytiniai sužinojo apie jų gyvenimo įpročius, mitybą. Vaikai galėjo roplius apžiūrėti iš arčiau ir net paliesti žaltį, pitoną, driežą. Taip pat supažindino su Lietuvoje gyvenančiomis gyvatėmis ir paaiškino kaip elgtis pamačius jas. Vaikai pasisėmė naujų įspūdžių ir žinių apie šiuos gyvūnus-roplius.

Kaip greit prabėgo vasara, ir štai, mes jau naujoje priešmokyklinėje „Pumpurėlių'' grupėje. Džiugiai sutikome į grupę atėjusius naujus vaikus. Linkėjome vieni kitiems labai gerų, sėkmingų, kūrybingų naujųjų mokslo metų, visus gražiausius žodelius įkeldami į „Rudens gerumo medį'' ir įpindami į „Rudens draugystės vainiką''.

Geriausiai tvarkomų edukacinių erdvių nugalėtojai.