Lapkričio 8 dieną „Boružėlių“ grupės vaikučiai kartu su auklėtoja Danute Rakšteliene ir auklėtojos padėjėja Aldona Čirikine lankėsi Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje kurioje  dirba  Kerniaus mamytė Sandra Šilienė ir Ugnės mamytė Agnė Lenard-Levčenkienė. Mamų lydimi vaikštinėjome mokyklos koridoriais, svečiavomės priešmokyklinukų klasėje, užsukome į erdvią mokyklos valgyklą, sporto salę. Lietuvių kalbos kabinete klausėmės Kerniaus ir Ugnės mamyčių pasakojimo apie jų darbą, žiūrėjome filmukus, žaidėme žaidimus.
Nuoširdus ačiū Sandrai Šilienei ir Agnei Lenard-Levčenkienei už turiningai ir smagiai praleistą laiką, už staigmenas, dovanas ir vaišes.

Lapkričio 6 diena paskelbta pyragų diena. Šią dieną „Šaltinėlio'' auklėtiniai su auklėtojomis, jų padėjėjomis ir   tėvelių pagalba nutarė padėkoti socialiniams partneriams už nuoširdų bendradarbiavimą. Dienos devizas – Susipažinkime! Draugaukime! Bendraukime! Dalinkimės!
Vaikai apsilankė Ignalinos rajono savivaldybėje, Ignalinos sveikatos biure, Utenos apskrities Ignalinos rajono policijos komisariate, VĮ Ignalinos miškų urėdijoje, Ignalinos rajono pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centre, Ignalinos kultūros ir sporto centre, Ignalinos viešojoje bibliotekoje, miesto knygyne, Ignalinos miesto pašto skyriuje, Ignalinos miesto seniūnijoje, Ignalinos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, Dienos socialinės globos skyriuje. Visus vaišino pyragais. Gera nuotaika ir skanėstais pasidalino ir su  miesto gyventojais.
Dėkojame visiems maloniai priėmusiems vaikučius, supažindinusiems su savo darbu.Didelis AČIŪ tėveliams, padėjusiems pasiruošti pyragų dienai.

Spalio 27 d. Ignalinos  sporto ir pramogų centre sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės komanda. Konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etape laimėjo 1-ąją vietą.

„Žiogelių“ ir „Boružėlių“ grupių vaikai ir auklėtojos, visus darželio vaikus pakvietė į pramogą „Ant mano delno duonos riekelė“. Vaikai deklamavo eilėraštukus, žaidė žaidimus, dainavo daineles apie duonelę.  Mokė vilką, kaip reikia išsikepti duoną. Mynė mįsles, patarles. Vaišinosi tėvelių ir auklėtojų iškepta duona ir pyragais.

Sveikiname „Sveikuolių sveikuolius“

Vyresniosios  „Drugelių“ grupės vaikai ir auklėtoja visą savaitę ruošėsi Helovyno šventei. Iš  moliūgų gaminosi žibintus, žaidė įvairius žaidimus su jais. Šventei pasigamino karūnas, pasipuošė margaspalvėmis skaromis ir aplankė savo mažuosius bičiulius „Lakštingalėlių“ grupėje. Mažieji bičiuliai buvo labai drąsūs ir persirengėlių neišsigando. Vaikai ir auklėtojos pokštavo, žaidė nuotaikingus žaidimus, šoko ratelius. O kokia šventė be vaišių. Didieji ir mažieji vaikai vaišino vieni kitus. Džiaugiamės linksmai ir prasmingai praleistu laiku.