„Skruzdėliukų“ grupės vaikučiai džiaugiasi sulaukę žiemos sniego. Aplankė antytes ir jas pavaišino kruopomis bei saulėgrąžomis. Laimingi vaikai, sočios antytės. Pakeliui susitiko metų simbolį – draugišką šunelį. Įvyko prasminga išvyka į gamtos prieglobstį.

Laukiame Jūsų!

Vaikai pagal savo gimimo dienas ir metų laikus susiskirstė į keturias grupes. Iš grupėje esančių daiktų rinkosi kas tinka tam metų laikui, rašė pavadinimus, piešė, bandė dirbti komandoje.

Sausio 5 dieną Miko Petrausko vaikų muzikos mokykloje vyko „Dainų dainelės – 2018“ konkursas. Komisija išklausė devyniolika pasirodymų. Šiame gražiame renginyje dalyvavo ir  mūsų mokyklos keturi solistai ir du ansambliai.  Komisija į sekantį turą Utenos meno mokykloje, atrinko solistę  Medeiną Kutraitę  ir „Drugelių“ kvintetą. Vaikus konkursui parengė Vida Ksenzovienė.

Vykdėme akcija „Atmintis gyva, nes liudija“.

Žiema. Artėjo pati gražiausia žiemos šventė – šv. Kalėdos. O kokios Kalėdos be sniego, eglės, Kalėdų senelio? Eglutę grupėje vaikai pasipuošė ir tikėjosi, kad dar pasnigs ir tada jau tikrai pakvips šv. Kalėdomis. Ir štai vieną dieną „Bitučių“ grupės vaikai sulaukė  stebuklo...