Šventė vaikams

Dienos socialinės globos skyriaus auklėtiniai dalyvavo Vaikų gynimo dienai skirtame renginyje. Smagiai praleido laiką šokinėdami ant pripučiamo batuto, važinėjosi mašinėlėmis, piešė ant molio.

Gintarė Guigienė Įrašo autorius:
Gintarė Guigienė
Auklėtoja

Baigiantis mokslo metams buvo suorganizuota išvyka į „Paukščių kaimą“. Išvykoje mokiniai susipažino su auginamais augintiniais, juos šėrė. Tai suteikė daug džiaugsmo, gerų emocijų. Išvykos dėka mokiniai praplėtė savo žinias, praturtino akiratį.

Dienos socialinės globos skyriaus auklėtinių kelionė pavasario žydėjimo pėdsakais.

Turistinio, sportinio, pramoginio žygio metu grožėjomės gamta, žydinčiais augalais, žaidėme, pramogavome ir išdykavome.
Bendraudami ir bendradarbiaudami mokiniai demonstravo greitumą, vikrumą, gebėjimą veikti po vieną ir komandoje. Sėkmingai įveikę numatytą atsumą ir kliūtis,  mokiniai vaišinosi gamtoje, turistiniais pietumis, buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir medaliais.

Kaip ir kiekvienais metais, Dienos socialinės globos skyriaus auklėtiniai dalyvavo akcijoje „Darom“, mūsų tikslas – ne tik tvarkingas kiemas, bet ir švari Lietuva.

Paminėdami Spaudos atgavimo kalbos ir knygos dieną, mes apsilankėme Ignalinos rajono viešojoje bibliotekoje, kur apžiūrėjome Alberto Švenčionio fotografijų parodą „Lietuvos piliakalniai-būtsargiai“, vaikų parodą ir pavartėme, paskaitėme įdomias knygeles.