Pavasaris

Dienos socialinės globos skyriaus auklėtinių kelionė pavasario žydėjimo pėdsakais.

Gintarė Guigienė Įrašo autorius:
Gintarė Guigienė
Auklėtoja

Turistinio, sportinio, pramoginio žygio metu grožėjomės gamta, žydinčiais augalais, žaidėme, pramogavome ir išdykavome.
Bendraudami ir bendradarbiaudami mokiniai demonstravo greitumą, vikrumą, gebėjimą veikti po vieną ir komandoje. Sėkmingai įveikę numatytą atsumą ir kliūtis,  mokiniai vaišinosi gamtoje, turistiniais pietumis, buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir medaliais.

Kaip ir kiekvienais metais, Dienos socialinės globos skyriaus auklėtiniai dalyvavo akcijoje „Darom“, mūsų tikslas – ne tik tvarkingas kiemas, bet ir švari Lietuva.

Paminėdami Spaudos atgavimo kalbos ir knygos dieną, mes apsilankėme Ignalinos rajono viešojoje bibliotekoje, kur apžiūrėjome Alberto Švenčionio fotografijų parodą „Lietuvos piliakalniai-būtsargiai“, vaikų parodą ir pavartėme, paskaitėme įdomias knygeles.

Dienos socialinės globos skyriaus auklėtinių gimtadienius smagiai švenčiame kavinėse.

Balandžio 26 d. į Dienos socialinės globos skyrių buvo pakviesti svečiai-auklėtiniai iš N. Daugėliškio vaikų globos namų. Tai gražus dviejų ugdymo įstaigų bendravimas ir bendradarbiavimas. Nors velykinė šventė jau praėjo, bet buvo smagu dar kartą ją prisiminti. Svečiai trumpai pristatė savo programėlę, pašoko, padainavo, eilėraštį padeklamavo, padovanojo savo rankų gamybos dovanėles. Vėliau buvo pakviesti visi renginio dalyviai, kartu pažaisti žaidimus, atrakcijonus. Svečiams prisiminimui buvo įteikta padėka, saldi dovanėlė.