Gruodžio 21d. Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Dienos socialinės globos skyriuje  vyko Kalėdinis renginys „Eglutė skarota, eglutė žalia“. Sulaukėme svečių iš VĮ Ignalinos miškų urėdijos ir Ignalinos rajono Raudonojo kryžiaus draugijos. Mokiniai kartu su darbuotojais parodė spektaklį „Dangus griūva“.

Gruodžio 5 d. Dienos socialinės globos skyriuje buvo paminėta Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Į svečius atėjo priešmokyklinio ugdymo „Pumpurėlių“ grupės auklėtiniai ir auklėtojos, Ignalinos rajono savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja D.Ropienė ir socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotoja I. Matešienė. Renginys praėjo linksmai su žaidimais ir dovanomis, buvo išsakyta daug gražių palinkėjimų skyriaus ugdytiniams, palinkėta gražių švenčių.

Ignalinoje vyko jubiliejinės 10-osios Utenos apskrities neįgaliųjų žmonių sporto žaidynės, kurios suvienijo būrį neįgalių žmonių iš Molėtų, Zarasų, Visagino, Švenčionių ir kt. rajonų. Kaip ir kiekvienais metais jose dalyvavo ir Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos esamieji ir buvusieji auklėtiniai.

Dienos socialinės globos skyriuje vyko pramogėlė „Seku seku pasaką“, kurios metu vaikai vaidino pasakas „Ropė“ ir „Pagrandukas“. Buvo labai smagi popietė.

Dienos socialinės globos skyriaus auklėtiniai dalyvavo Vaikų gynimo dienai skirtame renginyje. Smagiai praleido laiką šokinėdami ant pripučiamo batuto, važinėjosi mašinėlėmis, piešė ant molio.

Baigiantis mokslo metams buvo suorganizuota išvyka į „Paukščių kaimą“. Išvykoje mokiniai susipažino su auginamais augintiniais, juos šėrė. Tai suteikė daug džiaugsmo, gerų emocijų. Išvykos dėka mokiniai praplėtė savo žinias, praturtino akiratį.