Ignalinoje vyko jubiliejinės 10-osios Utenos apskrities neįgaliųjų žmonių sporto žaidynės, kurios suvienijo būrį neįgalių žmonių iš Molėtų, Zarasų, Visagino, Švenčionių ir kt. rajonų. Kaip ir kiekvienais metais jose dalyvavo ir Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos esamieji ir buvusieji auklėtiniai.

Dienos socialinės globos skyriuje vyko pramogėlė „Seku seku pasaką“, kurios metu vaikai vaidino pasakas „Ropė“ ir „Pagrandukas“. Buvo labai smagi popietė.

Dienos socialinės globos skyriaus auklėtiniai dalyvavo Vaikų gynimo dienai skirtame renginyje. Smagiai praleido laiką šokinėdami ant pripučiamo batuto, važinėjosi mašinėlėmis, piešė ant molio.

Baigiantis mokslo metams buvo suorganizuota išvyka į „Paukščių kaimą“. Išvykoje mokiniai susipažino su auginamais augintiniais, juos šėrė. Tai suteikė daug džiaugsmo, gerų emocijų. Išvykos dėka mokiniai praplėtė savo žinias, praturtino akiratį.

Dienos socialinės globos skyriaus auklėtinių kelionė pavasario žydėjimo pėdsakais.

Turistinio, sportinio, pramoginio žygio metu grožėjomės gamta, žydinčiais augalais, žaidėme, pramogavome ir išdykavome.
Bendraudami ir bendradarbiaudami mokiniai demonstravo greitumą, vikrumą, gebėjimą veikti po vieną ir komandoje. Sėkmingai įveikę numatytą atsumą ir kliūtis,  mokiniai vaišinosi gamtoje, turistiniais pietumis, buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir medaliais.