Didžiasalio skyriaus renginiai

Suspindo vaikystės spindulėlis gražiausiomis spalvomis, pakilo į dangų margaspalvių drugelių būrys. Lai skrenda! Tik nepamiršta darželyje patirtų nuotykių, gerų dienų ir draugų. Sėkmės jiems!

Mokomės pažinti savo kaimą, jo žmones. Džiaugiamės, kad vaikai visur laukiami. Lankėmės mažame senelio Mamerto akmenų muziejuje. Bandėme suskaičiuoti, kiek akmenų, akmenėlių ir čia taip smagu bėgioti. O prie vaišių stalo dar smagiau...

Susirinkome visi į Didžiasalio kultūros namus, šeimos dieną paminėti. Vaikai atsinešė piešinėlius, rodė, džiaugėsi, pasakojo apie savo šeimą. Mes visi - irgi tarsi viena šeima...

Pavasariškai papuošta muzikos salė sukvietė visus vaikučius. Juos maloniai pasitiko Velykė. Ji supažindino vaikus su Velykų šventės tradicijomis. Vaikai su Velyke dainavo, žaidė muzikinius žaidimus, deklamavo eilėraščius. Visus lydėjo džiugi pavasariška nuotaika.

„Saugokime ir rūpinkimės vieni kitais. Saugumą ir taiką keliuose galima sukurti tik bendromis pastangomis. Kelių eismo taisyklių laikymasis, pagarba vienas kitam, dėmesingumas turi lydėti kiekvieną, esantį kelyje“, – kalbėjo policijos pareigūnės, kurios šiai dienai paminėti svečiavosi darželyje.

Žemės dienos minėjimo akimirkos.