Didžiasalio skyriaus renginiai

Nekantriai laukė Laurynas tos dienos, kada ateisime pas jį į svečius. Pats rodė kelią į savo šeimyną, į savo kambarį. Magėjo pasigirti nauja mašinėlių kolekcija, o ir pažaisti su draugais smagiau...

Ančiukų grupės vaikai susipažįsta su įvairiausiomis profesijomis, tad šiandien nutarėme nuvykti į paštą ir išsiųsti savo laišką. Mus svetingai priėmė paštininkė Jolanta, papasakojo apie savo darbo ypatumus, leido išbandyti antspauduoti laišką ir įteikė smagių dovanėlių. Išsiuntėme laišką ir laukiame kol jis pasieks adresatą.

Nėra nė vieno vaiko, kuris savo rankose nebūtų laikęs knygos. Su knygomis žaidžia, jas varto, skaitinėja. Knyga padeda vaikui susikaupti ar nusiraminti. Svarbu padėti vaikams suvokti knygos svarbą, tarsi iš naujo susipažinti su knyga, suteikiant žinių apie ją. Šią savaitę ir patys kūrėme knygas, papildydami jau turimą savo knygų rinkinį, lankėmės bibliotekoje, domėjomės knygomis enciklopedijomis. Savaitės kūrinys – komiksų knyga „Linksmieji draugai“.

Šiandien mes apsilankėme darželio virtuvėje. Susipažinome su virėjos darbu. Sugįžę į grupę patys pasigaminome morkų salotas.

Prieš šv. Kalėdas „Ančiukų“ grupės vaikai vykdė projektą „Mes eglutę turime“. Vaikai aplankė Didžiasalio miestelio eglę, o grupėje puikavosi Eglės-Darijos tėvelio atnešta eglutė. Vaikai gamino žaisliukus, su kuriais ir papuošė eglutę. Kartu su auklėtojų pagalba vaikai tėveliams kūrė šventinius atvirukus. Savaitės pabaigoje smagiai pasilinksmino šventėje „Prie Kalėdinės eglutės“.

Ilgas Kalėdų laukimas,bet koks smagus jų sutikimas.Gražiausios patirtos akimirkos su Kalėdų Seneliu.Tai džiaugsmas, šiltas ir įdomus bendravimas, žaidimai – atrakcionai ir svarbiausia – pilnas pilnas maišas dovanų...