Didžiasalio skyriaus renginiai

Pasidžiaugti užaugintu derliumi, nuveiktais darbais, rudens grožiu ir paragauti viens už kitą skanesnių patiekalų, didžiasaliečiai susirenka į rudens šventę. Ten  dalyvavome ir mes, „Kugeliukai“. Šokom, eiles sakėm, save ir kitus linksminom, vaišių ragavom, šventės šurmuly ir padūkti galėjom, o gavę prizą- namo parėjom. Lauksim kito rudens.

Nieko nestebina žodis – lyja. Pagrąžinkim – ruduo lapais lyja. Gyvenvietė nedidelė, bet medžių daug. Ir parkas atrodo kaip miškas. Mokomės pažinti medžius. Įvairiausių turime aikštelėse: ir kaštoną, ir didžiulį ąžuolą, ir šermukšnį, ir berželį, ir spygliuočius – pušį, eglę, kėnį. Išvykoje į parką įdomiau, ten ir grybų galima rasti, o kelių nei pavežt, nei panešt. Pažaisti tarp jų smagu. Prisirinkę lapų, kuriame darbelius, puošiame savo grupę.

Pokalbis apie kombainą pažadino vaikų smalsumą jį pamatyti iš arti. O štai ir dienelė be lietaus... Pirmyn! Ir kombainą pamatėm, ir vasarojų laukuose, o atradę sausesnę vietelę dar ir pabėgiojom, slėpynių pažaidėm.

Ruduo dosnus, gėrybių šimtas, tik reikia jomis džiaugtis. Šią savaitę vaikai kuria darbelius, panaudodami įvairią gamtinę medžiagą, vaisius. Uogos, lapeliai subėga į vėrinėlį, vaisiais dekoruojamos lėkštutės, obuoliai tampa linksmuoliais žmogeliukais, tik spėk darbuotis ir viskuo dalintis.

Nuplasnojo vasarėlė žaliaskarė paskui gerves, paskui pempes, paskui garnį... Rudenėlis atkeliavo pro palaukę. Vaikučius visus visus vėliai šaukia...

Suspindo vaikystės spindulėlis gražiausiomis spalvomis, pakilo į dangų margaspalvių drugelių būrys. Lai skrenda! Tik nepamiršta darželyje patirtų nuotykių, gerų dienų ir draugų. Sėkmės jiems!